Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Miała 1100 porcji

Piątek, 8 listopada 2019, 17:45
Autor: red
powiat świdnicki: Miała 1100 porcji
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30–letnią kobietę, podejrzaną o posiadanie środków psychotropowych oraz substancji odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę z której można by uzyskać ponad 1100 porcji handlowych narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 30-letnią mieszkankę powiatu świdnickiego, podejrzaną o posiadanie środków psychotropowych oraz substancji odurzających.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanej, min. na regałach oraz w lodówce ujawnili pudełka śniadaniowe oraz słoik po maśle orzechowym w których zamiast masła orzechowego czy drugiego śniadania przechowywane były srebrne zawiniątka z zawartością suszu koloru zielnego oraz białego proszku. Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1100 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 30-latka do policyjnego aresztu.

Mieszkanka powiatu świdnickiego w sprawie usłyszała już zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuściła grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group