Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Miasto ogłasza konkurs z Monopoly na Facebooku

Czwartek, 10 marca 2011, 17:45
Aktualizacja: 17:46
Autor: red.
Świdnica: Miasto ogłasza konkurs z Monopoly na Facebooku
Fot. Facebook
Trzy polskie edycje gry Monopoly, na której może znaleźć się również Świdnica zostaną rozlosowane wśród uczestników konkursu na Facebooku. Wystarczy, że internauci polubią oficjalny profil miasta – Świdnica rynek z tradycjami – w tym portalu społecznościowym.

Polubić należy ten profil i jeszcze tutaj zagłosować na Świdnicę.

- Świdnica ma szansę znaleźć się na planszy najbardziej znanej gry: Monopoly - mówi Stefan Augustyn, rzecznik prasowy magistratu. - Do 20 marca trwa głosowanie, które wyłoni miasta w polskiej edycji Monopoly. Świdnica znalazła się na liście miast z tzw. dzikiej karty. Dwa z nich, które uzyskają najwięcej punktów znajdą się na planszy Monopoly. Wystarczy się zarejestrować i głosować na stronie www.monopoly.pl lub za pomocą Facebooka. Najlepiej codziennie do 20 marca.

Regulamin konkursu z nagrodami rzeczowymi pt. „Pomóż Świdnicy znaleźć się na planszy gry Monopoly” organizowanego przez Urząd Miejski w Świdnicy

1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Świdnicy z siedzibą w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49, zwany dalej Organizatorem.
1.2. Zasady konkursu zawarte są w niniejszym regulaminie.
1.3. Przed przystąpieniem do konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w regulaminie.

2. Nagrody i zasady ich przyznawania
2.1. W konkursie przewidziane są nagrody w postaci 3 gier MONOPOLY – polska edycja.
2.2. Zdobywcy nagród nie mogą domagać się wypłaty ich równowartości w gotówce.
2.3. Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jedną nagrodę.

3. Zasady konkursu „POMÓŻ ŚWIDNICY ZNALEŹĆ SIĘ NA PLANSZY GRY MONOPOLY”
3.1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani posiadający miejsce zamieszkania na terenie Polski.
3.2. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić oficjalną stronę Urzędu Miejskiego w Świdnicy na Facebook’u http://www.facebook.com/pages/%C5%9AWIDNICA-rynek-z-tradycjami/125466817497861, a następnie zagłosować na Świdnicę w Monopoly http://www.facebook.com/MonopolyPolska?sk=app_4949752878.
3.3. Spośród uczestników, którzy polubią/polubili oficjalną stronę Urzędu Miejskiego w Świdnicy na Facebook’u oraz zagłosują na Świdnicę w Monopoly zostaną rozlosowane 3 gry Monopoly.
3.4. Konkurs potrwa do niedzieli 20 marca 2011 roku, a losowanie nagród oraz wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości w ciągu 7 dni.
3.5. Przekazanie nagród nastąpi po wprowadzeniu na rynek polskiej edycji Monopoly przez wydawcę gry (zaplanowano na wrzesień). Termin ten nie jest zależny od Organizatora konkursu.

Twoja reakcja na artykuł?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group