Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Międzynarodowe Targi Turystyki Regionalnej – REGIONTOUR w Brnie

Wtorek, 23 stycznia 2018, 11:29
Aktualizacja: 11:31
Autor: red
powiat świdnicki: Międzynarodowe Targi Turystyki Regionalnej – REGIONTOUR w Brnie
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W dniach 18 – 21 stycznia 2018 roku delegacja Powiatu Świdnickiego wraz z czeskim partnerem z miasta Jičín uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystyki Regionalnej – REGIONTOUR w Brnie.

Targi w Brnie są największą tego typu imprezą branży turystycznej w Republice Czeskiej, które szczególny nacisk kładą na regiony w Europie Środkowej. Tak więc odwiedzjący targi mogli zapoznać się z szeroką ofertą branży turystycznej z różnych krajów m. in. Czech, Chorwacji, Szwajcarii, Słowacji, Polski itd.

Podczas ww. targów partnerzy z Jičína i ze Świdnicy wspólnie promowali partnerskie regiony, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających targi, jak również samych wystawców. Wspólny udział w targach nie był przypadkowy, gdyż związany jest z realizacją mikroprojektu "Poznaj kraj swoich przyjaciół" w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska, Funduszu Mikroprojektów. Kolejna promocja partnerskich regionów będzie miała miejsce już wkrótce podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich "Tour Salon. Targi Regionów i Produktów Turystycznych".

Projekt współfinansowanego jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group