Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 875
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw ponownie w terminarzu sportowych imprez

Środa, 11 czerwca 2014, 23:03
Aktualizacja: 23:04
Autor: MDvR
Świdnica: Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw ponownie w terminarzu sportowych imprez
Fot. użyczone
W piątek, 6 czerwca w hali sportowej SP 1 w Świdnicy odbył się Finał Międzyszkolnego Turnieju Gier i Zabaw dla świdnickich podstawówek. Reaktywowana impreza wróciła po kilku latach do terminarza rywalizacji szkolnej.

Organizatorem zawodów był gospodarz SP 1 w Świdnicy. Cztery reprezentacje szkolne rywalizowały w 13 konkurencjach, sprawnościowo-szybkościowych i technicznych. Był tor przeszkód, slalomy z toczeniem piłek, strzały do bramki lub trafianie do celu. Drużyny składały się osobno z sześciu chłopców i dziewcząt po jednym z klas I do VI. Większość konkurencji wykonywali i chłopcy i dziewczęta, niektóre były tylko dla jednej kategorii. Gospodarze /SP 1/
nie dawali szans przeciwnikom, w większości dyscyplin zajmowali pierwsze miejsca, co przełożyło się na wynik końcowy. Na zakończenie wszystkie zespoły w nagrodę otrzymały nagrody: sprzęt sportowy, słodycze i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez SP 1. Nagrody wręczała Alicja Karol, dyrektor „jedynki”. Koordynatorem turnieju była Justyna Malczyk z SP 1, sędzią głównym i prowadzącym imprezę Waldemar Kurek ze Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 1 Świdnica – 50,5 pkt
2. SP 105 Świdnica – 33 pkt
3. SP Marcinowice – 30,5 pkt
4. SP 6 Świdnica – 20,5 pkt

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group