Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bolesławice: Miejsko–gminne zawody sportowo–pożarnicze

Wtorek, 14 maja 2019, 11:26
Autor: red
Za nami kolejne zawody sportowo–pożarnicze. Gospodarzem tegorocznych zmagań byli strażacy i społeczność wsi Bolesławice.

Zmagania poprzedziło wiele dni przygotowań i treningów, bo w rywalizacji, jak pokazały ubiegłe lata, liczą się szczegóły i sekundy. Zawody otworzył Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, a rywalizację poprzedziła chwila ciszy poświęcona pamięci druhów, którzy odeszli w minionym czasie.

Do zawodów przystąpiły wszystkie jednostki działające w gminie i już tradycyjnie strażacy z ZSP ZEBRA. Zmagania były naprawdę wyrównane, ale co warto podkreślić strażacy rywalizowali z poszanowaniem zasady fair play. Napawa optymizmem, że co roku w zawodach biorą udział drużyny młodzieżowe, a także do służby w jednostkach przychodzą dziewczęta.

Rywalizacji strażaków przypatrywało się wielu kibiców i osób zainteresowanych, a w śród nich m.in. Pani Poseł Agnieszka Kołacz-Leszczyńska oraz wicewojewoda Pan Kamil Zieliński, który brał udział w dekoracji na zakończenie zawodów.

Zawody uznać można za bardzo udane, za co podziękowania należą się m.in. Zarządowi Miejsko-Gminnemu OSP, Komisji Sędziowskiej, mieszkańcom Bolesławic, w tym sołtysowi, radzie sołeckiej kołu gospodyń wiejskich, radnemu, jednostce OSP Bolesławice oraz prowadzącemu zawody Panu M. Werneckiemu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group