Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1209
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Mieli swój dzień

Środa, 12 października 2022, 15:52
Autor: red
Żarów: Mieli swój dzień
Fot. UM Żarów
Razem spędzają wolny czas, rozwijają swoje zainteresowania, angażują się w realizację działań społecznych i są zawsze otwarci na potrzeby drugiego człowieka.

Członkowie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w piątek, 7 października obchodzili Dzień Seniora. Seniorzy jako jedna z niewielu grup społecznych mają swoje święto aż trzy razy do roku. 1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października Europejski Dzień Seniora, natomiast 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji burmistrz Leszek Michalak, choć był nieobecny z powodu obowiązków służbowych, przekazał na ręce seniorów serdeczne życzenia.

- Seniorzy odgrywają w życiu każdego z nas ogromną rolę. To osoby wręcz nie do zastąpienia. Mądre, pomocne i coraz częściej bardzo aktywne w życiu publicznym. Wszystkim seniorom składam serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia i pogody ducha. Nigdy nie zapominajcie, jak ważną częścią naszego społeczeństwa jesteście. Wasza mądrość i doświadczenie życiowe stanowią cenne drogowskazy dla dzieci i wnuków – przekazał w liście gratulacyjnym do seniorów burmistrz Leszek Michalak.

Spotkanie było dla seniorów okazją do wspólnej integracji, nie zabrakło życzeń i gratulacji.

- Cieszymy się, że możemy dziś spotkać się i wspólnie świętować dzień seniora. To ważne święto dla każdego z nas. My seniorzy mamy wiele pomysłów na spędzenie jesieni naszego życia, dlatego zapraszamy seniorów do naszego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. U nas nie można się nudzić. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy wtorek, w naszej siedzibie, w budynku przy ul. Armii Krajowej 54 w Żarowie. Na pewno nie pożałujecie – mówili podczas spotkania Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Żarowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group