Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Mieszkańcy mają wpływ

Sobota, 23 kwietnia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Strzegom: Mieszkańcy mają wpływ
Fot. www.strzegom.pl
Mieszkańcy gminy Strzegom mają wpływ na inwestycje i wszelkie działania podejmowane przez gminę. Dzieje się to w formie bezpośrednich rozmów, konsultacji społecznych bądź elektronicznych. Konsultacje społeczne dotyczące przebudowy dróg gminnych w Strzegomiu: ul. Paderewskiego i Matejki, łączących się z drogą wojewódzką nr 374, odbyły się 19 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu i cieszyły się dużą frekwencją.

-Konsultacje dotyczyły ul. Paderewskiego - kolejnej bardzo ważnej arterii miasta wiodącej od Rynku do ul. Legnickiej. Ważne jest to, że projekt zakłada budowę następnej ścieżki rowerowej od ul. Kościuszki, przez ul. Matejki i ul. Paderewskiego, aż do Rynku. Będzie to świetne dopełnienie ścieżki budowanej właśnie wzdłuż ul. Promenady i ul. Kościuszki. Na skrzyżowaniu ul. Bankowej z ul. Paderewskiego powstanie również wyniesione skrzyżowanie, co poprawi bezpieczeństwo w tej części miasta. Obecni na spotkaniu mieszkańcy zwracali szczególną uwagę na układ parkingów na ul. Paderewskiego, kanalizację burzową w ul. Matejki oraz przyszłe oznakowanie obu ulic. To były bardzo udanie konsultacje – dodaje Tomasz Marczak, przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Konsultacje to nie koniec podjętych działań. Dodajmy, że wnioski mieszkańców można składać do dnia 22 kwietnia 2016r. do godziny 14.00. Wypełniony formularz w formie pisemnej należy złożyć w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu - pok. nr 15, zaś w formie elektronicznej - przesłać na adres e-mail: konsultacje@strzegom.pl Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group