Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów/Region: Mieszkańcy Mrowin dbają o swoją wieś

Środa, 11 maja 2016, 6:50
Autor: opr. red.
Żarów/Region: Mieszkańcy Mrowin dbają o swoją wieś
Fot. www.um.zarow.pl
Rękawice, foliowe worki i ... chęć do pracy. To wszystko wystarczyło, aby uzbierać całą przyczepę śmieci. Ciężka praca przyniosła spodziewane efekty. Mieszkańcy Mrowin sprzątali swoją wieś. Do wspólnej akcji przyłączyło się wielu chętnych mieszkańców sołectwa.

- Cieszę się, że zbiórka sprzątania wsi wzbudziła takie zainteresowanie mieszkańców Mrowin. Wśród nich nie zabrakło także młodzieży, która takim zachowaniem może dawać przykład innym młodym ludziom. Zebraliśmy całą przyczepę worków ze śmieciami. Najwięcej było plastikowych i szklanych butelek, papierów, metalowych puszek i foliowych worków - wylicza Roman Konieczny mieszkaniec Mrowin.

Po ciężkiej pracy nagrodą dla wszystkich uczestników było ognisko z kiełbaskami. - Serdecznie dziękuję za pomoc wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w zbiórkę sprzątania wsi. Pamiętajmy, że to również od nas samych w dużej mierze zależy, jak wygląda nasza wieś. Dbajmy o nią wspólnie, aby każdy przejeżdżając przez nasze sołectwo mógł powiedzieć, że tutaj w Mrowinach jest czysto, schludnie i estetycznie - dopowiada Roman Konieczny z Mrowin.

Nie była to ostania wspólna akcja sprzątania wsi. Mieszkańcy Mrowin już zapowiadają następne. Oby tylko do tego czasu nie było już tyle śmieci do wywiezienia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group