Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożarzysko: Mieszkańcy Pożarzyska dbają o swoją wieś

Piątek, 3 lutego 2017, 11:21
Autor: red
Pożarzysko: Mieszkańcy Pożarzyska dbają o swoją wieś
Fot. UM Żarów
Teren wokół przystanku autobusowego w Pożarzysku zmienił swój wygląd. Jest estetycznie i schludnie. Zdobią go także zielone krzewy, które wspólnie zasadzili mieszkańcy wsi.

Dzięki społecznej akcji, którą zainicjowali sami mieszkańcy, cały teren przy przystanku autobusowym został wysprzątany i wyrównany. Na wiosnę, w tym miejscu zostaną jeszcze wystawione ozdobne donice z roślinami.

- Dzięki wspólnej pracy z mieszkańcami naszej wsi, na terenie w pobliżu przystanku autobusowego rosną już nowe drzewka. Razem zasadziliśmy ponad 40 krzewów i choć dziś nie widać tego efektu, bo cały teren przykryty jest śniegiem, miejsce to rzeczywiście zmieniło swój wizerunek. Rośliny zakupiliśmy za środki finansowe funduszu sołeckiego, podobnie jak donice, ziemię do iglaków oraz folie. Przy zasadzeniach rozsypany został grys, który otrzymaliśmy nieodpłatnie z Kopalni Granitu Siedlimowice, za co serdecznie dziękujemy. Składam podziękowania wszystkim mieszkańcom wsi za poświęcony czas, zaangażowanie i pomoc przy porządkowaniu terenu wokół przystanku autobusowego w Pożarzysku - mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.

Wspólna praca popłaca. Mieszkańcy wiedzą o tym doskonale, dlatego wszyscy dbają o każdy zakątek wsi. I nikogo nie trzeba tutaj zachęcać do wspólnej pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group