Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Mieszkańcy Wierzbnej dbają o swoją wieś

Wtorek, 4 kwietnia 2017, 13:23
Autor: red
Wierzbna: Mieszkańcy Wierzbnej dbają o swoją wieś
Fot. UM Żarów
Dzięki społecznej akcji zainicjowali sami mieszkańcy Wierzbnej teren przy Skałce zyskał nowy wizerunek.

Jest schludnie i estetycznie. W akcję sprzątania wsi zaangażowali się chętni mieszkańcy, których wspomagali także młodzi i starsi strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnej.
- Wspólnie z mieszkańcami naszej wsi rozpoczęliśmy wiosenne porządki na Skałce w Wierzbnej. Razem sprzątamy naszą wieś. Palimy suche liście, oczyszczamy zbiornik wodny z porastającej trzciny i zbieramy zalegające śmieci. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za poświęcony czas, zaangażowanie i pomoc przy porządkowaniu terenu na Skałce w naszej miejscowości. Pamiętajmy, że to również od nas samych w dużej mierze zależy, jak wygląda nasza wieś. Dbajmy o nią wspólnie, aby każdy przejeżdżając przez nasze sołectwo mógł powiedzieć, że tutaj w Wierzbnej jest czysto, schludnie i estetycznie - mówi radna Zuzanna Urbanik.

Nie była to ostania wspólna akcja sprzątania wsi. Mieszkańcy Wierzbnej już zapowiadają następne.
- To najbardziej urokliwe miejsce na terenie naszej wsi. Dlatego wspólnie z mieszkańcami, przedstawicielami Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia Wierzbna DR dbamy, aby było czyste i schludne. Tutaj już niebawem będziemy organizować nasze lokalne uroczystości. A dzięki takim akcjom, które z pewnością będą jeszcze kontynuowane nasza wieś staje się piękniejsza - dopowiada Wojciech Pawłowski prezes Stowarzyszenia Wierzbna Dr.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group