Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mikołaj na basenie

Sobota, 10 grudnia 2011, 11:41
Aktualizacja: 11:44
Autor: MDvR
Świebodzice: Mikołaj na basenie
Fot. użyczone
7 i 8 grudnia w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach na starcie stanęło 167 zawodników w wieku od 5 do 18 roku życia. Wszyscy zrzeszeni w Klubie Sportowym „Rekin” byli w tych dniach wygrani. Każdy maluch dostał pamiątkowy medal, a na najlepszych czekały medale złote, srebrne i brązowe. Żaden zawodnik nie wyszedł z basenu bez prezentu od Mikołaja, który cały czas dopingował wszystkich uczestników zawodów.

Tak wyglądały Mikołajkowe Zawody Pływackie zorganizowane przez Klub Sportowy „Rekin” i Klub Kibica. 7 grudnia równo o 14:30 na pływalni stawiło się na rozgrzewkę ponad 100 małych zawodników, na których czekała spora dawka sportowych emocji. Dla części z nich był to ich pierwszy w życiu start w zawodach, dlatego też emocje sięgały szczytu i niejeden młody sportowiec zbyt szybko wyrywał się do wody. Nad wszystkim jednak czuwali sędziowie - sędzia główny i starter Dariusz Skalny, sędziowie mierzący czas: Maciej Bloch, Alfred Giezek, Krzysztof Słomiński oraz Dawid Skalny. W przypadku starszych zawodników, doświadczonych w niejednym boju o podium, różnice w osiąganych czasach bywały minimalne, padło wiele rekordów życiowych, a o zwycięstwie niejednokrotnie decydowała siła spokoju i systematyczny trening. Najważniejsze było jednak to, że nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, wszystkim dopisywały humory, a zabawa była naprawdę świetna. Nastrój doskonale podkreślała oprawa muzyczna w wykonaniu duetu „TAXAT” Pawła Mikody i Rolanda Grzelaka. Równie wiele emocji czekało najmłodszych zawodników, którzy 8 grudnia stanęli w szranki i walczyli o laur zwycięstwa. Oni także dali z siebie wszystko.

Nad całością pieczę sprawowali jak zawsze niezawodni trenerzy:
Krzysztof Winiarczyk, Mariusz Piwowar, Rafał Kwiatkowski i Jacek Rapczyński oraz rodzice z Klubu Kibica. Dzięki wsparciu wielu osób i firm można było zorganizować ten nietypowy upominek, dając dzieciom i młodzieży jednocześnie szansę sprawdzenia swoich umiejętności pływackich, a dla niektórych po raz pierwszy posmakowania prawdziwej sportowej rywalizacji.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Rodziców z Klubu Kibica, na których zaangażowanie i ciężką pracę zawsze można liczyć. Wszystkim Państwu należą się ogromne podziękowania za uśmiechnięte buzie, za oczy pełne szczerej dziecięcej radości, za to, że Duch Świąteczny od teraz może się także kojarzyć z duchem sportowej rywalizacji. Dziękujemy – wyznał Krzysztof Winiarczyk.

Klub Sportowy „Rekin”, który już od 5 lat daje możliwość nauki pływania wielu dzieciom z naszego i nie tylko naszego miasta, zapewnia, że przy takim zaangażowaniu rodziców i sponsorów zorganizuje jeszcze niejedną równie udaną imprezę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group