Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożarzysko: Mikołaj przyjechał wozem

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 15:35
Autor: red
Pożarzysko: Mikołaj przyjechał wozem
Fot. UM Żarów
Wprawdzie nie na saniach, które byłyby zaprzężone w renifery, a na sygnale wozem strażackim. W tym roku Święty Mikołaj przyjechał do najmłodszych mieszkańców Pożarzyska innym środkiem transportu, ale mimo to, nie zapomniał o prezentach i obdarował wszystkie dzieci.

– Z powodu braku śniegu nasz gość podróżował wozem strażackim z OSP Pożarzysko, odwiedził wszystkie dzieci i obdarował słodkimi podarunkami. Nasze pociechy przywitały Mikołaja kolędami i wierszykami, śpiewanymi i recytowanymi przed swoimi domami. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w tym roku nie odbyła się zabawa choinkowa na świetlicy wiejskiej w Pożarzysku. Środki finansowe na zakup paczek dla dzieci pochodziły z funduszu sołeckiego i środków własnych sołectwa Pożarzysko – mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.

Świąteczny nastrój czuć już wszędzie. W Pożarzysku, na niedawno zagospodarowanym skwerku, stanęła choinka ozdobiona bombkami i kolorowymi światełkami.

– Dziękujemy za pomoc przy realizacji tego pomysłu radnej Joannie Kaczorowskiej, Krzysztofowi Kołodziej i Nadleśnictwu Świdnica – dopowiada sołtys Łukasz Brańka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group