Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mikołajki u judoków

Wiadomości: Strzegom
Wtorek, 17 grudnia 2019, 10:10
Aktualizacja: Środa, 18 grudnia 2019, 10:11
Autor: red
Fot. UM Strzegom
W piątkowy wieczór, 6 grudnia w hali OSiR w Strzegomiu odbyły się mikołajkowe zawody judo. Zawody otworzył zastępca burmistrza Strzegomia i prezes AKS–u – Witkowski Wiesław.

Podczas zawodów zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych zawodników sekcji judo w rankingu za 2019 rok oraz certyfikaty za zdane stopnie KYU. W turnieju wzięło udział blisko 65 zawodników ze strzegomskiej sekcji judo. Mali judocy, których dopingowali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i bliscy, walczyli dzielnie i ambitnie.

Po stoczeniu pojedynków sportowców odwiedził Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci paczkami, a prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. - Paweł Mosór i wiceprezes AKS-u Strzegom Edward Fedyczkowski wręczali medale i dyplomy wszystkim zawodnikom.

Podczas zawodów wszyscy mogli spróbować domowych wypieków rodziców, wypić ciepłą kawę czy herbatę.

Trenerzy sekcji judo: Józef Smoter, Krzysztof Poterała i Paweł Lasota oraz Anna Wojtasik dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Czekamy na kolejne sukcesy na tatami w Polsce i za granicą w następnym 2020 roku.

WYNIKI ZAWODÓW:

GRUPA NABOROWA

14 kg)

Patrycja Tarka
Jan Majstrzyk
Jakub Soczyński

19 kg)

Natalia Moszko
Antonina Medyńska
Maja Lasota

21 kg)

Filip Kapela
Igor Strzyżewski
Igor Dudyk

22 kg)

Wiktoria Ważydrąg
Norbert Tarka
Karol Ważydrąg

23 kg)

Martyna Matkowska
Anna Janoch
Stanisław Krynicki

24 kg)

Łukasz Sztangierski
Piotr Radkowski
Filip Ciarkowski

25 kg)

Jakub Golak
Mateusz Sztangierski
Adam Lemański

26 kg)

Emilia Zawadzka
Oliwia Kupisz
Martyna Hreśka

33 kg)

Jacek Ratkowski
Artur Moczulski

36 kg)

Alicja Dudzik
Patrycja Ważydrąg
Lidia Łoś

39 kg)

Fabian Franczak
Daniel Burlaka

66 kg)

Paweł Szumski
Karol Urbanik

GRUPA STARTUJĄCA

24 kg)

Olivia Piątek
Maximilian Gnitecki
Dorian Matusiewicz

29 kg)

Gabriella Gołębczyk
Ilia Ciara
Zofia Gil

32 kg)

Gracjan Maciejewski
Wojciech Zontek

33 kg)

Wojciech Rasławski
Bartosz Górski

36 kg)

Lena Szapańska
Aleksandra Judzińska

37 kg)

Olivier Kubanek
Piotr Lipiec
Julia Kuś

38 kg)

Leopold Bartosik
Julia Jaworska
Kacper Wilk

41 kg)

Feliks Szyrner
Natasza Zając
Adam Rudnicki

42 kg)

Karol Górski
Aleksandra Morytko

43 kg)

Artur Ratkowski
Paulina Borowiec
Maciej Tkaczyk

48 kg)

Kacper Gębala
Nina Romanowska
Amelia Pietkiewicz

52 kg)

Maja Oleksyk
Urszula Strzelecka
Brygida Gryszan

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group