Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Mikołajki w Dobromierzu

Niedziela, 1 grudnia 2013, 11:50
Aktualizacja: 11:52
Autor: red.
Dobromierz: Mikołajki w Dobromierzu
Fot. UG Dobromierz
6 grudnia to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, dzień św. Mikołaja, czyli popularne Mikołajki. Sanie, renifery, czerwona peleryna i długa biała broda... Nawet małe dzieci nie mają problemu z rozpoznaniem tej postaci. Świetnie wiedzą jak wygląda, kim jest i czym się zajmuje.

Dokładnie 6 grudnia o godzinie 10.00 w hali sportowej w Dobromierzu, będzie on honorowym gościem podczas Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw, organizowanego przez GOKSiR, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminę Dobromierz. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji: dmuchane zamki, turniej sportowy, gry i zabawy, słodki poczęstunek oraz prezenty. Rozstrzygnięte zostaną konkursy na Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową oraz Prezent dla Świętego Mikołaja.

Tego samego dnia o godz. 13.15 w hali sportowej roztockiego gimnazjum, rozegrany zostanie Mikołajkowy Mecz Towarzyski Piłki Siatkowej. Na gimnazjalistów, oprócz słodkiego poczęstunku czekać będą również prezenty.

Wspólne świętowanie tego dnia będzie okazją do spotkania się z rówieśnikami oraz integracji poprzez zabawę, co niewątpliwie służy zwiększeniu spójności grupy, ma korzystny wpływ na komunikację i wzajemne zrozumienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa, poprawia nastrój oraz podnosi gotowość do współdziałania.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group