Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mikołajkowe Gry i Zabawy

Wtorek, 8 grudnia 2015, 16:53
Aktualizacja: 16:54
Autor: red
Świebodzice: Mikołajkowe Gry i Zabawy
Fot. OSiR Świebodzice
Jak co roku z okazji Mikołajek OSiR Świebodzice Sp. z o.o. i Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej organizują gry i zabawy w wodzie dla podopiecznych ośrodków opiekujących się osobami niepełnosprawnymi z powiatów wałbrzyskiego i świdnickiego.

Zawody odbyły się 7 grudnia w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach, a rywalizowało w nich 6 drużyn, podopieczni: Warsztatów Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha, Środowiskowego Domu Samopomocy z Wałbrzycha, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa, Domu Pomocy Społecznej z Jaskulina, Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ze Świebodzic oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum Specjalnego nr 10 z Wałbrzycha.

Zawodnicy zmagali się w 4 konkurencjach: biegu z piłką i makaronem w wodzie, wyławianiu piłek, rzucaniu piłek do celu. Główną atrakcję stanowił mecz piłki wodnej. I choć rywalizacja była zacięta, to uczestnikom zawodów dopisywały dobre humory. Duża w tym zasługa prowadzących zmagania, czyli Jackowi Rapczyńskiemu i Danielowi Rapczyńskiemu ze szkoły pływania NEMO.

Ostatecznie po godzinnej rywalizacji zawody wygrało Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ze Świebodzic. II miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 z Wałbrzycha. III Dom Pomocy Społecznej z Mokrzeszowa. IV miejsce zajęli ex aequo podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha i Środowiskowego Powiatowego Domu Samopomocy z Wałbrzycha. V miejsce przypadło wychowankom Domu Pomocy Społecznej z Jaskulina.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group