Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uciechów: Milord szuka domu

Niedziela, 28 kwietnia 2013, 12:54
Aktualizacja: 12:55
Autor: red.
Uciechów: Milord szuka domu
Fot. użyczone
Milord to około 4–5 letni mix bernardyna. Jego imię to nie przypadek. Milord, jak na molosa przystało, to zwierzę dostojne, zrównoważone i spokojne. Majestatyczny chód, filozoficzne spojrzenie i stoicki spokój zachowany w niemalże każdej sytuacji.

Ponadto wobec osób sobie znanych Milord jest łagodny, merda ogonem, ale nie okazuje radości nachalnie. Lubi głaskanie po głowie i cieszy się ze spacerów. Wobec obcych jest nieufny i może reagować szczekaniem na takie osoby. Po prostu majestatyczne zwierzę. Do schroniska trafił w stanie krytycznym - był bardzo wychudzony. Ma apetyt, ale nie bierze jedzenia łapczywie. Lubi jeść i będzie jeszcze przez jakiś czas dużo jadł.

Nie sprawia większych problemów. Na spacerze idzie na napiętej smyczy, ale nie ciągnie. Zapomina się tylko czasami, kiedy potrzeba obwąchania czegoś w otoczeniu jest silniejsza, ale jest posłusznym psem. Nie skacze na ludzi, nie wyje, zachowuje czystość i nie niszczy. W domu sprawuje się bardzo dobrze, ale pozostawiony sam może uciekać.

Jedyne do czego można się przyczepić to ślinienie się (nieduże, ale jest), no ale to w końcu cecha rasy. Milord jest niezwykłym psem i szybko zjednuje sobie ludzi. Jego styl bycia oraz fantastyczny charakter z pewnością znajdą uznanie u każdego, kto lubi duże psy. Milord wspaniały czeka na dom.

Kontakt w sprawie adopcji:

Ośrodek Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie

tel. 510 433 322

schronisko.uciechow@gmail.com

Wolontariuszka Ada

tel. 790 241 451

adopcjeada@gmail.com

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group