Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 815
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Mister Camping” ze Świdnicy

Czwartek, 26 stycznia 2012, 8:13
Aktualizacja: 12:28
Autor: red
Świdnica: „Mister Camping” ze Świdnicy
Fot. red
Świdnicki camping zlokalizowany w kompleksie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej zajął III miejsce w konkursie na najlepszy obiekt tego typu w Polsce – „Mister Camping 2011”.

W ramach konkursu oceniane było m. in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, oferta i jakość usług dla turystów, czystość i estetyka oraz stan techniczny. Przy dokonywaniu ostatecznej oceny brane były również pod uwagę opinie turystów z kraju i zagranicy oraz oceny publikowane w mediach.
– Świdnicki camping znalazł się po raz kolejny wśród laureatów konkursu. To efekt nie tylko dobrej bazy i zarządzania nią, ale przede wszystkim zadowolenia turystów, którzy odwiedzili Świdnicę, a to przecież dla nich powstał camping – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.
– Cieszymy się, że cały czas utrzymujemy się w czołówce polskich baz campingowych. Takie wyróżnienie to duża radość, ale też zobowiązanie do dalszego podnoszenia poprzeczki, by jakość naszych usług była jeszcze lepsza. Nowością, którą planujemy wdrożyć w tym roku jest darmowy internet poprzez WiFi na terenie całego obiektu. Pomysłów mamy więcej i będziemy o nich informować na bieżąco – dodaje Edmund Frączak, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Zwycięskie campingi są rekomendowane i reklamowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawnictwach oraz internecie. Promocję najlepszych campingów, w tym świdnickiego, wspierają również zagraniczne ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i narodowy portal turystyczny „Odkryj Polskę”.

Camping przy OSiR przy ul. Śląskiej dysponuje 15 stanowiskami caravaningowymi, polem namiotowym, łazienkami z prysznicami, kuchnią, grillowiskiem i salą integracyjną.

W konkursie „Mister Camping” biorą udział wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Konkurs organizowany jest rokrocznie od ponad 47 lat przez PFCiC oraz Polską Organizację Turystyczną.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group