Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 772
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mistrz klawiatury wybrany

Sobota, 30 kwietnia 2011, 7:22
Aktualizacja: 7:23
Autor: GrA
Świdnica: Mistrz klawiatury wybrany
Fot. użyczone
Szesnastu solistów walczyło wczoraj o tytuł mistrza klawiatury w VII Dolnośląskim Konkursie Keybordowym.

To już siódma edycja tego prestiżowego konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Konkurs odbył się w piątek 29 kwietnia w auli świdnickiej Szkoły Muzycznej. Na scenie zaprezentowało się szesnastu solistów, walczących w czterech kategoriach wiekowych.

Wśród najmłodszych, w kategorii wiekowej do lat dziewięciu, najlepsza okazała się Sandra Słowik. Wyróżnienie trafiło do Mateusza Brody, a wyróżnienie specjalne do Aleksandry Żelazowskiej. W kategorii uczniów klas IV-VI nagrodą jury postanowiło uhonorować Dawida Wyrembaka, wyróżnieniami natomiast Emilię Berkowską i Jakuba Wyrembaka. Wśród gimnazjalistów przodowała Mona Wiatr. Wyróżnienie w tej kategorii wiekowej przyznano Katarzynie Sabat. Tytułem mistrza klawiatury wśród najstarszych uczestników konkursu może pochwalić się Patrycja Topola.

Ponadto jury konkursu przyznało nagrodę specjalną. Grand Prix i tytuł Super Mistrza Klawiatury, dla indywidualności konkursu, przyznano Remigiuszowi Knapikowi. Serdecznie gratulujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group