Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mistrz z wizytą w Jaroszowie

Wiadomości: Jaroszów
Środa, 3 stycznia 2018, 9:12
Aktualizacja: 12:14
Autor: red
Fot. UM Strzegom
To już prawie tradycja, bo już po raz trzeci przed świętami Zespół Szkolno– Przedszkolny w Jaroszowie odwiedził trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek.

Uczniowie klas czwartych i piątej z wypiekami na twarzy i przygotowanymi kartkami na autografy, oczekiwali na przybycie znakomitego gościa. Po powitaniu przez wicedyrektor – Violettę Posłuszną-Koziałkowską, mistrz odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów. W odpowiedziach na pytania padło bardzo wiele wartościowych stwierdzeń z zakresu sportu, wychowania fizycznego, zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia, ciężkiej pracy na treningach, marzeń i dążeń do osiągnięcia sukcesu i celów życiowych.

Paweł Fajdek powiedział: „Musisz mieć jakiś cel w życiu. Ja dawno temu stanowczo powiedziałem sobie, że chcę być mistrzem w rzucie młotem. Trenując ciężko po osiem godzin dziennie, sprawiłem że moje życzenie się spełniło. Wychowanie fizyczne zawsze lubiłem i interesowałem się sportem. I wam też radzę zażywać ruchu na świeżym powietrzu, jeść mało słodyczy i dużo owoców i warzyw”.

Po zakończeniu serii pytań i odpowiedzi, przyszedł czas na rozdawanie autografów i wspólne zdjęcia. Z rąk wicedyrektor nasz mistrz otrzymał podziękowanie i okolicznościową pamiątkę oraz świąteczne życzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group