Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 568
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwondo odbyły się w Świebodzicach

Wtorek, 8 stycznia 2019, 12:26
Aktualizacja: Środa, 9 stycznia 2019, 12:28
Autor: red
Świebodzice: Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwondo odbyły się w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
W profesjonalnie przygotowanych mistrzostwach wystartowało ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski w różnym wieku, min. z Torunia, Nakła, Milicza, Wrocławia, Opola i Łodzi.

Wysoką formę potwierdzili zawodnicy z naszego miasta i powiatu trenujący na co dzień w Klubie Taekwondo TAIPAN, reprezentanci kraju Julia Furtyk i Hubert Cytarzyński, którzy niejednokrotnie zdobywali medale i pokazali na czym polega prawdziwa walka. Zawody przebiegły bardzo sprawnie dzięki niezastąpionej pracy sędziów i trenerów, przy motywującym do walki dopingu rodziców a także Piotrowi Gąsiorowi Prezesowi Polskiej Federacji Taekwondo, który koordynował całe zawody oraz trenerowi Jarosławowi Włochalowi.

Trener składa gratulacje zawodnikom, którzy wystartowali w zawodach, bez względu na wynik jaki osiągnęli, bo najważniejsza była dobra zabawa, a tej nie brakowało, podziękowanie kieruje także w stronę rodziców za obecność i poświęcony czas dzieciom, trenerom Klubu Taekwondo Taipan za pomoc w organizacji oraz miastu Świebodzice za życzliwe spojrzenie na realizację pasji. A miasto gratuluje sukcesów zawodnikom i trenerom, jednocześnie dziękuje za promocję miasta. Impreza transmitowana była przez TVP 3. W najbliższym czasie będziemy informować o dokładnych wynikach naszych zawodników.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group