Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1083
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mistrzostwa w bowlingu

Sobota, 7 sierpnia 2021, 11:43
Aktualizacja: 11:44
Autor: red
Świebodzice: Mistrzostwa w bowlingu
Fot. UM Świebodzice
5 sierpnia odbył się Finał trwającego od 5 tygodni I Turnieju o Tytuł Mistrza Klubu Senior + w Świebodzicach w Bowlingu.

W rozgrywkach wzięło udział 17 uczestników (9 mężczyzn i 8 kobiet). W finałowej serii rzutów udział wzięli także: Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice Tobiasz Wysoczański, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa oraz Agata Koperska z Klubu Senior +. Emocje i doping zapewniali także wspaniali kibice, składający się z członków klubu oraz rodzin zawodników.
Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Muszalska zdobywając tytuł I Mistrza z liczbą punktów 543. Tuż za nią na podium stanęła Danuta Wiśniewska i Helena Kolczyńska. Wśród mężczyzn tytuł I Mistrza zdobył Wiesław Ziopaja z liczbą punktów 688, za nim ze stratą zaledwie 8 punktów Mieczysław Muszalski i dalej na podium Bogdan Gadomski. Trzy pierwsze miejsca nagrodzono pucharami, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki. Dodatkowo dla pierwszych trzech zawodników Prezes OSiR Świebodzice Jarosław Pizuński przekazał vouchery do Wodnego Centrum Rekreacji.
To był bardzo emocjonujący, ale pełen radości i zabawy turniej. Największym sukcesem było przystąpienie do rywalizacji uczestników, którzy dotychczas nie uczęszczali na kręgielnię i bardzo im się gra spodobała. Wielkim zaskoczeniem była Pani Marysia i Ewa, które wcześniej nie grały w kręgle. Najważniejszy był jednak wspólnie spędzony czas, którego tak wcześniej brakowało. W finałowych rozgrywkach ze względów zdrowotnych i wyjazdowych zabrakło kilu uczestników, dla nich upominki i medale czekają do odbioru w Klubie Senior +. Zwycięzca w kategorii mężczyzn Wiesław Ziopaja odebrał gratulacje i pozdrowienia telefonicznie ze względu na swój wyjazd rodzinny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group