Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 670
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Mistrzostwa w ujeżdżeniu

Wtorek, 6 września 2022, 13:15
Aktualizacja: 13:17
Autor: red
Wierzbna: Mistrzostwa w ujeżdżeniu
Fot. UM Żarów
Po raz kolejny, przez kilka dni mogliśmy śledzić udział znakomitych polskich jeźdźców podczas Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, które odbyły się w Stajni Wierzbna Biały Las.

Impreza przyciągnęła na obiekty Stajni Wierzbna Biały Las wielu kibiców, którzy bacznie obserwowali mistrzowskie zmagania jeźdźców. I nic dziwnego. To było wspaniałe widowisko. Łącznie w całej rywalizacji zobaczyliśmy około 100 koni. Puchary, które ufundowała gmina Żarów zawodnikom wręczał zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

- Rozgrywamy Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu oraz Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu. Przyjechało do nas około 100 koni. To bardzo fajne zwieńczenie sezonu po Mistrzostwach Polski w skokach, finały mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu. Uważamy sezon za bardzo udany. Za tydzień przed nami jeszcze Mistrzostwa Dolnego Śląska w Skokach przez Przeszkody, tutaj będziemy widzieli jeźdźców z regionu, którzy będą walczyć o medale w czterech kategoriach - mówił Grzegorz Przybylski właściciel Stajnia Wierzbna Biały Las.

Gratulacje dla organizatorów wydarzenia. To była wspaniała impreza i wspaniała promocja gminy Żarów. Wszystkim medalistom Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu serdecznie gratulujemy zdobytych wyników.

- To już drugi raz w przeciągu dwóch tygodni, kiedy na terenie gminy Żarów odbywają się zawody rangi Mistrzostw Polski. Bardzo się cieszę, że w tak pięknej miejscowości, jaką jest Wierzbna, odbywają się takie zawody. Gratuluję organizatorom zawodów i cieszę się ze zdobytych sukcesów młodych zawodników - mówił zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group