Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Mistrzowie gitary będą uczyć w Krzyżowej

Sobota, 26 marca 2011, 12:42
Aktualizacja: 16:01
Autor: red.
Krzyżowa: Mistrzowie gitary będą uczyć w Krzyżowej
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Przed nami jedenasty już Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej 2011. Impreza zaplanowana na 1–8 sierpnia to warsztaty prowadzone przez mistrzów – m.in. Antonello Lixi i Andrea Vettoretti z Włoch. Będą też polscy mistrzowie: Leszek Potasiński, Łukasz Kuropaczewski, Marcin Dylla i Krzysztof Pełech.

Będą warsztaty gitary klasycznej (prowadzone przez najwybitniejszych dydaktyków i wirtuozów z Polski i zagranicy), gitary akustycznej (w tym także gitary fingerstyle), elektrycznej, jazzowej, basowej, flamenco, a także… tańca flamenco. Stałym punktem programu festiwalu są prezentacje DVD, wykłady oraz wystawy gitar i akcesoriów muzycznych oraz koncerty.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów spotykają się w "Piwnicy Dżemowej" w Pałacu. Scena w Pałacu udostępniana jest każdego wieczoru wszystkim, bez względu na wiek i umiejętności.

Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej adresowany jest do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, początkujących i zaawansowanych, uczniów szkół podstawowych i studentów. Nie obowiązuje żaden limit wieku. Swoje miejsce znajdą tu zarówno aktywni pracusie – przyszli wirtuozi, jak i leniwi kibice – obserwatorzy.

Gospodarzem Letniego Festiwalu Gitary jest Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży. Szczegóły i zapisy na stronach: www.gitara.krzyzowa.pl oraz www.summerguitar.art.pl. Patronem medialnym przedsięwzięcia jest Świdniczka.com.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group