Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1309
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Mistrzowie u burmistrza

Czwartek, 6 kwietnia 2023, 10:53
Aktualizacja: 10:54
Autor: red
Świebodzice: Mistrzowie u burmistrza
Fot. UM Świebodzice
Na zaproszenie Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi do Ratusza Miejskiego przybyli w dniu 5 kwietnia (środa) świebodziccy sportowcy, mistrzowie. Mateusz Brzuchacz oraz Szymon Król. Panowie zaprezentowali zdobyte puchary oraz medale podczas Mistrzostw Śląska w kulturystyce w Mysłowicach.

W spotkaniu uczestniczyli także: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański oraz Prezes OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Jarosław Pizuński

Wizyta upłynęła w bardzo przyjaznej atmosferze. Burmistrz Miasta Paweł Ozga wraz z Zastępcą oraz Prezesem przekazali Mistrzom najserdeczniejsze gratulacje za zdobyte osiągnięcia oraz upominki, m.in. bluzy sportowe z napisem #Świebodzice i herbem miasta. Burmistrz podkreślił, że jest dumny z wielkich wygranych, na które Panowie ciężko pracują podczas codziennych treningów. Burmistrz Miasta Paweł Ozga jest kibicem Mateusza oraz Szymona, osobiście dopingował im podczas ostatnich zawodów. Mistrzowie podczas spotkania podkreślił, że otrzymują wsparcie od Władz Miasta i pozytywną energię, za co dziękowali Burmistrzowi.

Przypominamy również, że dzięki postawie kulturystów klub Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice zdobył 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Szymon Król zdobył:
I miejsce w kulturystyce klasycznej do 180 cm
zwycięstwo w kulturystyce klasycznej open
I miejsce w classic physique open.

Mateusz Brzuchacz zdobył:
I miejsce w Weteranach open,
I miejsce w kulturystyce plus 80 kg,
zwycięstwo w kulturystyce open.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group