Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 841
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Młodzi i utalentowani

Środa, 8 grudnia 2021, 9:18
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Młodzi i utalentowani
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Są młodzi, zdolni i z sukcesami reprezentują gminę Jaworzyna Śląska na arenie narodowej i międzynarodowej. Nie ustają w treningach, by móc odnosić kolejne zwycięstwa. Julia Herbut, Aleksandra Dyko i Marcel Zieliński zostali wyróżnieni przez burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Wszyscy otrzymali vouchery o wartości 1 000 zł do zrealizowania w sklepie JAKO w Świdnicy.

6 grudnia burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz oraz zastępca burmistrza Justyna Chrebela odwiedzili młodych sportowców w szkole podczas lekcji. Ola i Marcel są uczniami klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, Julia – klasy siódmej Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie.

Ola trenuje akrobatykę sportową w Acro Club Świdnica. W październiku zdobyła II miejsce i tytuł wicemistrza Europy podczas Mistrzostw Europy w Fitness federacji WDA, jakie odbyły się w Gdańsku.

Marcel trenuje taekwon-do i kickboxing. W czerwcu wywalczył 3. miejsce w Pucharze Polski w kickboxingu w light contact, w październiku - srebro w mistrzostwach Polski w taekwon-do, w listopadzie - brąz w Pucharze Polski w taekwon-do.

Julia trenuje judo w AKS Strzegom. W listopadzie wywalczyła złoty medal podczas Mistrzostw Polski młodzików i młodziczek w Pile.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group