Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Młodzi radni

Czwartek, 16 stycznia 2020, 9:42
Aktualizacja: 10:43
Autor: red
Roztoka: Młodzi radni
Fot. UG Dobromierz
14 stycznia, w Szkole Podstawowej w Roztoce, odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Gminy Dobromierz. Głównym tematem obrad było ustalenie założeń do harmonogramu ferii zimowych oraz kolonii letnich.

W rozmowie z kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawiciele samorządów uczniowskich na podstawie wcześniej przeprowadzonych ankiet uzgodnili, że oferta kierowana do przedszkoli i klas 0-IV będzie się koncentrować na wyjeździe do kina i Explora Parku w Wałbrzychu oraz sali zabaw w Cinema Fun w Świdnicy. Natomiast starsi uczniowie będą mieli do wyboru wyjazd do kina lub do Zagrody Sudeckiej w Dobkowie oraz kurs samoobrony. Do rozważenia pozostaje wyjazd do Parku Trampolin i na lodowisko.

Oferta GOKSiR i szkół obejmuje również turnieje sportowe oraz zajęcia w bibliotekach i w świetlicach wiejskich. Szczegółowy harmonogram ferii już niebawem.

Zgodnie z oczekiwaniami młodych radnych Gmina Dobromierz zadba o przygotowanie oferty kolonijnej nad morzem dla dzieci w wieku 7-13 lat i obozu żeglarskiego nad jeziorem dla grupy wiekowej 13-18 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group