Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów/Warszawa: Młodzi radni dbają o uśmiechy dzieci

Niedziela, 18 lipca 2010, 9:01
Aktualizacja: 9:03
Autor: KO
Żarów/Warszawa: Młodzi radni dbają o uśmiechy dzieci
Fot. MRM w Żarowie
Żarowska Młodzieżowa Rada Miejska przeprowadziła akcję pod hasłem „Wakacje Uśmiechu 2010” pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, z którym spotkali się młodzi żarowianie.

Dla dzieci zorganizowano warsztaty plastyczne oraz turniej w ping-ponga. Największą atrakcją bez wątpienia był wyjazd do Warszawy. Pojechali podopieczni świetlic środowiskowych z gminy Żarów i młodzi żarowscy radni.

W stolicy odwiedzili Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka, zwiedzili Sejmu i Senatu, a także warszawskie zabytki. Po stolicy żarowian oprowadzali pracownicy Biura Rzecznika Praw Dziecka.

- Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie pragnie bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wielkie wsparcie przy realizacji „Wakacji Uśmiechu 2010” panu Markowi Michalakowi, Rzecznikowi Praw Dziecka, pani Lilli Gruntkowskiej, burmistrz miasta Żarów, pani Anicie Denes-Ziemkiewicz, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie, zarządom Banku Spółdzielczego w Świdnicy oraz sieci supermarketów Eko (sklep w Żarowie), panu Kazimierzowi Kozłowskiemu (piekarnia Jutrzenka), państwu Bożenie i Marianowi Bujakom (sklep Warzywko), państwu Katarzynie i Piotrowi Zywerom (sklep Oskar) oraz państwu Agnieszce i Januszowi Buchowskim (sklep Alex). Jak to dobrze, że są ludzie, dla których uśmiech, a co za tym idzie wielkie szczęście dzieci jest bardzo ważne – mówią przedstawiciele MRM w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group