Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Młodzi zdolni” z Gimnazjum nr 1

Wtorek, 5 marca 2013, 0:09
Aktualizacja: 0:10
Autor: red.
Świdnica: „Młodzi zdolni” z Gimnazjum nr 1
Fot. archiwum
Świdnica może być dumna z młodzieży, która godnie reprezentuje nasze miasto w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, a wszystko to za sprawą uczniów Gimnazjum nr 1 im. Marii Kunic.

Szkoła zgodnie z tytułem „Szkoła z klasą” jak również z programem, który jest w niej realizowany - „Szkoła wspierająca uzdolnienia”, podejmuje coraz trudniejsze zadania. Starania i wytrwałość nauczycieli i podopiecznych zostały nagrodzone. Owoc tych działań to długa lista sukcesów – oto aktualna lista:

• Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł LAUREATA XII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego, LAURETA XIII Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego, FINALISTY VI Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego, FINALISTY XII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS, FINALISTY XI Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego.

• Franziska Gillmaier uzyskała tytuł LAUREATA VI Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego

• Marcin Gomułka uzyskał tytuł LAUREATA XI Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego, tytuł FINALISTY XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego

• Szymon Jóźwicki uzyskał tytuł FINALISTY XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego i tytuł FINALISTY XI Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego

Warto podkreślić, że tytuł laureata zwalnia z danej części egzaminu gimnazjalnego i otwiera drzwi do każdej szkoły średniej w całej Polsce. Czekamy na dalsze sukcesy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group