Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Młodzież z Zespołu Szkół w Domu Dziecka Salvator

Sobota, 15 grudnia 2018, 17:28
Autor: red
Strzegom: Młodzież z Zespołu Szkół w Domu Dziecka Salvator
Fot. UM Strzegom
Już po raz 27. młodzież ze Strzegomia odwiedziła podopiecznych Domu Dziecka Salvator w Wałbrzychu z okazji Mikołajek.

Po miesięcznych przygotowaniach pod kierunkiem nauczycielek: Barbary Balawender i Anny Czubali, związanych z poszukiwaniem darczyńców, kwestach, zbiórkach darów w zaprzyjaźnionych sklepach, udało się przygotować imponujące paczki dla 26 wychowanków.

Prezenty przygotowane były dla każdego dziecka na podstawie listu do Świętego Mikołaja, zatem każde otrzymało paczkę, o jakiej marzyło. Wśród prezentów były bluzy, buty, zabawki, słodycze, sprzęt wędkarski, książki, słuchawki, pendrive, kosmetyki, pościel 3D i wiele innych artykułów.

Młodzież z Domu Dziecka przygotowała w podziękowaniu program artystyczny, a w nim piosenki, układy taneczne, które były okazją do wspólnej zabawy. Mikołaj ze Śnieżynką rozdał dzieciom prezenty, potem był czas na wspólne rozmowy, odwiedziny w pokojach i oczywiście zabawa z najmłodszymi dziećmi ich nowymi zabawkami.

Cała akcja udała się dzięki ogromnej pracy uczniów z wielu klas, pracowników szkoły, nauczycieli, dyrektora Roberta Wójtowicza i wielkiemu sercu darczyńców spoza szkoły. Jak co roku mogliśmy również liczyć na przychylność burmistrza Strzegomia, który zapewnił transport paczek i darów. Wszystkim, którzy przyczynili się do uśmiechu na twarzach obdarowanych dzieci i młodzieży, dziękujemy serdecznie. Za rok też tam pojedziemy…..

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group