Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Młodzież z ZSH–T na zagranicznych praktykach

Poniedziałek, 12 marca 2012, 11:25
Aktualizacja: 11:29
Autor: red
Świdnica: Młodzież z ZSH–T na zagranicznych praktykach
Fot. użyczone
Uczniowie z Zespołu Szkół Hotelarsko–Turystycznych odbyli 6 tygodniowe, płatne praktyki w Austrii w Bad Gastein i Bad Hofgastein.

Praktyki odbywali w 4 gwiazdkowych hotelach. Do ich obowiązków należała obsługa pięter, obsługa restauracyjna i śniadaniowa. W praktykach udział wzięli uczniowie klasy IVB Angelika Bażan, Patryk Chanas, Agnieszka Kotowicz, Kacper Kalbara, Karolina Milczarek, Roksana Złota i Patrycja Szaryńska. Przed wyjazdem uczniowie brali udział w dodatkowych zajęciach z języka niemieckiego zawodowego. Opiekę nad praktykami sprawowała nauczycielka języka niemieckiego a zarazem wychowawca klasy mgr Angelika Baczkowska. Uczniowie wraz z nauczycielem 15.01.2012. wyjechali wraz z opiekunem, który po odwiedzeniu wszystkich miejsc praktyk wrócił do Polski. Młodzież po odbytych praktykach otrzymała referencje w języku niemieckim i angielskim.

Praktyki mogły się odbyć dzięki współpracy dyrektora szkoły p. Aldony Liszki wraz z Dolnośląskim Urzędem Pracy w Wałbrzychu wydziałem Eures odpowiadającym za praktyki i taką samą komórką w Bischfoshofen w Austrii.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group