Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 914
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie druga na Dolnym Śląsku!

Wtorek, 20 grudnia 2011, 13:13
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Żarów: Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie druga na Dolnym Śląsku!
Fot. użyczone
16 grudnia 2011 roku, w jednej z sal Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, odbyła się uroczysta konferencja, podsumowująca projekt pn. „Rozwój mechanizmów partycypacji i rzecznictwa interesów młodzieży na Dolnym Śląsku”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Semper Avanti z Wrocławia przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego, podczas której m.in. zaprezentowane zostały dotychczasowe działania poszczególnych Młodzieżowych Rad, jak również ich plany na przyszłość.

Mimo tego, że były one naprawdę imponujące to jednak najbardziej emocjonującym punktem uroczystości, było rozstrzygnięcie konkursów dla gmin i Młodzieżowych Rad działających na terenie województwa dolnośląskiego.
Miło nam poinformować, iż Młodzieżowa Rada Miejska w Żarowie została doceniona za swoją dotychczasową pracę, zdobywając tym samym II miejsce w konkursie – na najlepiej działającą Młodzieżową Radę na Dolnym Śląsku w 2011 roku- pt. Młodzież przyjazna gminie.

W imieniu własnym, jak również radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żarowie serdecznie dziękuję tym, na których wsparcie zawsze mogliśmy i wciąż możemy liczyć w naszej samorządowej działalności.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę włodarzy Żarowa, współpracujących z nami instytucji oraz sponsorów. Dziękujemy również Pani Iwonie Nieradka i Panu Kazimierzowi Kozłowskiemu – opiekunom naszej Rady, jednocześnie Radnym Żarowskiej Wspólnoty Samorządowej – za niesioną pomoc i przekazywaną nam wiedzę.

Nasza chęć i determinacja w działaniu oraz Wasza pomoc i doświadczenie przyczyniają się do tworzenia nowej, lepszej historii Gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group