Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 450
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mobilny Punkt Informacyjny w Urzędzie Miejskim w Świdnicy

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 7 września 2015, 6:50
Aktualizacja: Wtorek, 8 września 2015, 7:31
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Mieszkańcy Świdnicy i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie wsparcia z funduszy europejskich. W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, dyżur pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich
w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do dofinansowania z funduszy europejskich. Pracownicy PIFE przedstawią zasady pozyskania preferencyjnych pożyczek, finansowanych ze środków europejskich, aktualnie dostępnych na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej. Udzielą także informacji na temat założeń wsparcia, przewidzianego w ramach pespektywy finansowej 2014-2020.

Z konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematyką wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej. Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy będzie funkcjonował w czwartek, 10 września w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pokój 120 w godzinach od 10.00 do 13.00. Konsultacje są bezpłatne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group