Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Motywacja przede wszystkim

Sobota, 16 kwietnia 2016, 13:34
Aktualizacja: Niedziela, 17 kwietnia 2016, 7:22
Autor: opr.red.
Warszawa: Motywacja przede wszystkim
Fot. użyczone
9 kwietnia w ,,Słowackim” w Warszawie odbył się Finał VIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, zorganizowany przez redakcję magazynu ,,Charaktery” przy współpracy między innymi Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS (pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej).

II Liceum Ogólnokształcące bierze w nim udział od początku i odnosi sukcesy. Do grona czterech finalistek z ubiegłych lat dołączyły kolejne cztery ,,charakterne” dziewczyny: Klaudia Fortuna, Zuzanna Pacześniak, Karolina Zawisza i Gabriela Penczew- wszystkie z klasy IId.

Jednym z kluczowym słów turnieju była ,,motywacja”, której na pewno nie zabrakło ekipie z ,,Drugiego”. Humanistki od października zgłębiały tajniki psychologii, pokonały sporą konkurencję (po pierwszym teście Klaudia była 3. w Polsce), wzięły udział w warsztatach (np. o zarządzaniu czasem, o technikach radzenia sobie z konfliktami i o ścieżkach w psychologii), godnie reprezentowały szkołę. Starania drużyny doceniła sama p. dr Dorota Krzemionka, znana psycholożka, autorka wielu publikacji i przewodnicząca jury ( patrz zdjęcia). Bogatsze o nowe doświadczenia, zmotywowane jeszcze bardziej do nauki i rozwijania zainteresowań dziewczyny spędziły w Warszawie interesujący dzień (mimo pobudki o 3.00. w nocy ).

Pani prof. Renata Duda i pani psycholog – Justyna Urbanowicz są dumne z sukcesu swoich podopiecznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group