Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1223
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Mówił niespójnie

Czwartek, 3 września 2020, 11:12
Autor: red
Strzegom: Mówił niespójnie
Fot. KPP Świdnica
W ręce funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Strzegomiu wpadł 28–letni mężczyzna, który pomimo sądowego zakazu kierował samochodem osobowym, a przy sobie miał narkotyki.

1 września w godzinach porannych funkcjonariusze Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Strzegomiu patrolowali ulice miasta. W rejonie ulicy Aleja Wojska Polskiego zauważyli dobrze znanego im 28-latka, który kierował samochodem osobowym marki Opel, a wobec którego Sąd orzekł sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W związku z tym podjęli wobec mężczyzny kontrole drogową. Sprawdzenie w systemach policyjnych potwierdziło, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami do orzeczony do lutego 2029 r.

Podczas całej kontroli kierowca zachowywał się bardzo nerwowo, a jego odpowiedzi były niepewne i niespójne. W wyniku przeprowadzonej kontroli pojazdu mundurowi ujawnili saszetkę oraz plecak, w których znajdowały się woreczki strunowe z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego, bezbarwnego kryształu oraz proszku koloru białego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż zabezpieczony susz to marihuana, bezbarwny kryształ to metamfetamina, a biały proszek to amfetamina.

Mężczyzna posiadał ponad 70 porcji tych narkotyków.

28-latek został zatrzymany, a sprawie usłyszał już zarzuty. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz Sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group