Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Możesz przyłączyć się do kanalizacji

Czwartek, 14 lipca 2016, 10:43
Autor: red
Strzegom: Możesz przyłączyć się do kanalizacji
Fot. UM Strzegom
Zakończono roboty budowlane i przekazano do użytkowania zadanie pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Niepodległości w Strzegomiu i we wsi Żółkiewka „Wiatrak”.

Dzięki tej inwestycji mieszkańcy i podmioty gospodarcze zlokalizowane przy ul. Widokowej i Niepodległości w Strzegomiu oraz na terenie Żółkiewki „Wiatrak” mają możliwość przyłączenia swoich nieruchomości do kanalizacji sanitarnej.

Szczegółowe informacje dotyczące podłączenia do kanalizacji można uzyskać w siedzibie Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Strzegomiu oraz na stronie www.wik.strzegom.pl

- Warunkiem rozpoczęcia odbioru ścieków socjalno-bytowych z posesji jest dostarczenie inwentaryzacji powykonawczej oraz podpisanie umowy o odprowadzanie ścieków – mówi Dorota Borkowska, prezes spółki WiK. - Z chwilą podłączenia wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej do kanalizacji sanitarnej należy odczytać stan wodomierza w celu dokonania prawidłowego rozliczenia. Ilość odprowadzanych ścieków ustala się jako równą ilości dostarczanej wody. W przypadku nie korzystania z sieci wodociągowej, ilość odprowadzanych ścieków będzie naliczana na podstawie wodomierza, zainstalowanego na własnym ujęciu wody. Koszty związane z montażem, utrzymaniem i legalizacją (co pięć lat) tego wodomierza ponosi właściciel posesji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group