Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Możesz studiować w Świebodzicach

Sobota, 12 września 2020, 13:48
Autor: red
Świebodzice: Możesz studiować w Świebodzicach
Fot. organizatorzy
Lingwistyczna Szkoła Wyższa (LSW) w Warszawie – Filia w Świebodzicach w roku akademickim 2020/2021 zaprasza na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe (niestacjonarne) na kierunku „Bezpieczeństwo Narodowe” – studia, które dają specjalistyczne przygotowanie z obszaru szeroko rozumianej problematyki bezpieczeństwa.

Doświadczeni wykładowcy przygotują studenta do podjęcia zadań w przyszłej pracy zawodowej w: administracji publicznej, służbach mundurowych, publicznych i niepublicznych podmiotach reagowania kryzysowego oraz innych organizacjach działających na rzecz bezpieczeństwa. Student zdobędzie wiedzę nt. zagrożeń we współczesnym świecie, zarządzania kryzysowego oraz bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa. Ponadto rozwinie też kompetencje potrzebne do kierowania zespołami ludzkimi na różnych poziomach, weźmie udział w praktycznych szkoleniach strzeleckich, surwiwalowych oraz ratownictwa medycznego.

Filia Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Świebodzicach w roku akademickim 2020/2021 zaprasza na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe (niestacjonarne) na kierunku „Bezpieczeństwo Narodowe” w specjalnościach:

Studia licencjackie:

Zarządzanie kryzysowe i obronne
Bezpieczeństwo i porządek publiczny
Nowoczesne technologie w bezpieczeństwie (*nowość – specjalizacja: Analityk bezpieczeństwa – pilot bezzałogowych statków powietrznych)

Studia magisterskie:

Zarządzanie bezpieczeństwem państwa
Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne państwa
Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacyjne (*nowość – specjalizacja: Analityk bezpieczeństwa – pilot bezzałogowych statków powietrznych)
Studia podyplomowe na kierunkach:
Bezpieczeństwo międzynarodowe
Bezpieczeństwo narodowe
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Zarządzanie kryzysowe
Bezpieczeństwo informacyjne
Edukacja dla bezpieczeństwa (*specjalność nauczycielska)

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www https://lingwistyka.edu.pl/nowy-kierunek-studiow-bezpieczenstwo-narodowe/.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group