Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Możesz wygrać kasę – konkurs fotograficzny dla wałbrzyszan i nie tylko

Czwartek, 10 marca 2016, 11:35
Aktualizacja: 12:18
Autor: red.
Wałbrzych: Możesz wygrać kasę – konkurs fotograficzny dla wałbrzyszan i nie tylko
Fot. red.
Arkadiusz Grudzień i Janina Wielowska z wydziału promocji UM w Wałbrzychu zaprezentowali reguły konkursu fotograficznego, który rusza od dziś.

- Konkurs jest podzielony na 2 etapy – tłumaczy Janina Wielowska. – I etap – to kategoria „Wałbrzych moje miasto”, a więc chodzi o fotografie dotyczące Wałbrzycha i tu głosować będą internauci. Drugi etap – to kategoria tematyczna, która będzie się co miesiąc zmieniała i tu o wygranej będzie decydować komisja konkursowa.

Organizatorzy poinformowali, że za zdjęcie miesiąca w obu kategoriach zwycięzca otrzymywać będzie 250 zł. Na koniec roku komisja konkursowa wybierze zdjęcie roku i autor tej fotografii otrzyma 1200 zł.
- Zasady konkursu, regulamin są dostępne na stronie internetowej UM – mówi Arkadiusz Grudzień. – Pierwszą kategorią tematyczną jest „Wałbrzych od zmierzchu do świtu”. Głosować na nadesłane prace można od 8 marca do 30 kwietnia. W kolejnych cyklach głosowanie będzie już trwało pełen miesiąc.

Inicjatorzy zapewniają, że ten konkurs to pole do popisu głównie dla fotografów amatorów, dla mieszkańców Wałbrzycha, ale także dla turystów przybywających do naszego miasta.
- Myślę, że konkurs powinien się cieszyć dużym zainteresowaniem i na to liczymy - mówi Arkadiusz Grudzień. – Jeszcze raz powtarzam - konkurs został zorganizowany z myślą o szerokim gronie fotografów amatorów, a nie profesjonalistów.

Zdjęcia, które zwyciężą, w przyszłości prawdopodobnie zostaną wykorzystane przez UM do publikacji materiałów promocyjnych.

Regulamin i szczegóły konkursu: https://fotowalbrzych.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group