Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Można wesprzeć zwierzaki

Środa, 13 grudnia 2023, 11:03
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Można wesprzeć zwierzaki
Fot. organizatorzy
Grudzień to czas obdarowywania, a nadchodzące święta – szansa na przyłączenie się do kilku akcji pomocowych dla świdnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, z którym nasza gmina ma podpisaną umowę.

Obecnie w schronisku przebywa 140 zwierząt. Potrzeby, szczególnie zimą, są więc duże. Dlatego placówka organizuje akcje pomocowe, do których każdy może się przyłączyć.

* Za pośrednictwem zbiórki można kupić cegiełkę świąteczną. 1 bon to 10 zł. Wpłać na zbiórkę lub na Pogodnej 3, a Twoje imię na karteczce zawiśnie na tablicy w holu.

Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/swiatecznazbiorkazwierzakizpogodnej
* Możesz pobrać ze schroniska świąteczną skarbonkę i zbierać w grudniu datki finansowe. Warto też zorganizować świąteczną zbiórkę w szkole, firmie, sołectwie i dostarczyć rzeczy przed świętami. W przypadku braku możliwości transportu, pomogą pracownicy schroniska i odbiorą dary.

* Fundacja Mam Pomysł – operator schroniska – bierze udział w konkursie, w którym można uzyskać dotację nawet 100 000 zł. Dotację otrzymają Ci, którzy zbiorą na swoich skarbonkach największą liczbę wpłacających. Liczy się unikalny darczyńca, nie kwota, a więc ta symboliczna złotówka ma ogromne znaczenie.

Link do zbiórki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/naratunekcaladobe

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group