Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mroczny folk

Czwartek, 20 sierpnia 2020, 15:04
Autor: red
Świdnica: Mroczny folk
Fot. organizatorzy
Mroczna odmiana folku za miesiąc w Świdnicy.

Kolejna zapowiedź w ramach serii wrześniowych koncertów w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Równo za miesiąc, 19 września, wystąpi w niej duet Berkanan. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne.

Berkanan to symbioza dwóch struktur muzycznych: elektroniki ambientowej oraz instrumentów etnicznych i folkowych. Twórczość grupy tworzy swoiste historie opowiedziane dźwiękami, ze szczyptą melancholii, dramatyzmu czy nostalgii. Śmiało możemy wpisać ich twórczość muzyczną do takich nurtów jak: Neo Dark Folk, Dark Ambient Ethno, Shamanic & Mystic Music czy Cinematic Emotional Music. To prawdziwa uczta muzyczna dla osób, które cenią sobie organiczność w muzyce!

Koncert odbędzie się dzięki recenzji albumu „Berkanan", przygotowanej i zgłoszonej do konkursu Świdnickie Recenzje Muzyczne przez Helenę Pietrzak. Sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy w tym konkursie pojawiła się recenzja dotyczące świdnickiego zespołu a w dodatku w wersji wideo.

Wydarzenie rozpocznie się 19 września o 20:00 a bilety w cenie 10 zł są już dostępne. Szczegółowe informacje (m.in. o zasadach bezpieczeństwa) oraz przedsprzedaż on-line można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje-muzyczne-berkanan-dark-etno/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group