Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: MROZU I MILANO dla Żarowa

Piątek, 8 maja 2015, 12:57
Aktualizacja: 13:00
Autor: red.
Żarów: MROZU I MILANO dla Żarowa
Fot. UM Żarów
Specjalnie dla mieszkańców Żarowa w tym roku zagra kultowy zespół disco–polo Milano, a gwiazdą tegorocznych Dni Żarowa będzie Mrozu. Dwudniowe świętowanie rozpocznie się w sobotę, 6 czerwca.

"Jak nie my to kto", "Poza logiką", "Nic do stracenia" i "O Tobie kochana", "Bara bara" czy "Kasiu Katarzyno" to tylko nieliczne z hitów zespołów, przy których Żarowianie będą mieli okazję pobawić się już podczas tegorocznego święta miasta. - W tym roku do Żarowa przyjedzie legendarny zespół Milano, który w połowie lat dziewięćdziesiątych był jednym z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Największą atrakcją dla mieszkańców będzie jednak koncert wokalisty Mrozu. To nie są jeszcze wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy z okazji Dni Żarowa. Na scenie zaprezentują się również zespoły grające muzykę taneczną. Nie zabraknie także występów artystycznych przedszkolaków, dzieci i młodzieży z żarowskich placówek oświatowych. Ponadto, zaplanowaliśmy mnóstwo konkursów i zabaw. Na brak atrakcji nie będą mogli również narzekać miłośnicy sportu. Z myślą o nich odbędą się zawody wędkarskie, turnieje koszykówki, tenisa, piłki nożnej i szachowe - zdradza Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Tradycyjnie już Dni Żarowa rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej w Żarowie w piątek, 5 czerwca. Podczas posiedzenia wręczone zostaną odznaczenia "Złoty Dąb", które przyznawane są zasłużonym mieszkańcom. Młodzieżowa Rada Miejska przyzna również tegoroczne "Maciusie".

Szczegóły już wkrótce w Gazecie Żarowskiej i na stronie internetowej www.um.zarow.pl

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group