Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1231
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Mundurowi dla Marcelinki

Wtorek, 30 listopada 2021, 7:13
Aktualizacja: 9:13
Autor: red
Strzegom: Mundurowi dla Marcelinki
Fot. KPP Świdnica
W weekend na terenie Strzegomia, odbył się „Mikołajkowy Przerajd Charytatywny dla Marcelinki”. Dochód ze spotkania przeznaczony został na rzecz chorej Marcelinki.

27 listopada na terenie Strzegomia odbył się „Mikołajkowy Przerajd Charytatywny dla Marcelinki”, do którego dołączyli również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Uczestnicy „Mikołajkowego Przerajdu Charytatywnego dla Marcelinki” mogli obejrzeć sprzęt policyjny, od środka zobaczyć m.in. specjalistyczny radiowóz do obsługi wypadków -APRD czyli Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego, który jest wyposażony w sprzęt niezbędny do pracy na miejscach wypadków oraz kolizji.

Były również rozmowy z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa, ale mundurowi także z seniorami rozmawiali o ich bezpieczeństwie i o potencjalnych zagrożeniach, przestrzegali przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka” czy „policjanta”. W trakcie promowania bezpieczeństwa policjanci wręczali uczestnikom elementy odblaskowe.

Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć z Komisarzem Lwem maskotką dolnośląskiej policji, który w trakcie spotkania okazał się niewątpliwą atrakcją dla dzieci ale i dorosłych.

Mundurowi dziękują organizatorom za zaproszenie - cieszymy się, że swoją obecnością mogliśmy przyczynić się do tego szczytnego celu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group