Czytających: 2094

Dzierżoniów: Musieli uznać wyższość Rosjan

Wtorek, 7 lutego 2012, 2:46
Aktualizacja: 13:05
Juniorzy Stali Świdnica ponieśli drugą porażkę w okresie przygotowawczym. Po porażce 1:2 z młodzieżową ekipą ukraińską FC Retro Vatutino, tym razem ulegli drużynie seniorskiej z Rosji.

Do przerwy żaden z zespołów nie potrafił znaleźć recepty na pokonanie bramkarza przeciwników. Wszystkie gole padły w drugiej części meczu. W końcówce spotkania trudów pojedynku nie wytrzymali świdniczanie, którzy wybrali się na sparing do Dzierżoniowa „gołą” jedenastką i stracili wszystkie bramki w ostatnich minutach starcia. Jedyną bramkę dla Stali w przegranym 1:3 meczu zdobył testowany zawodnik.

Skład Stali: B. Kot, Ł. Kot, Piotrowski, Tyndel, Skowroński, zawodnik testowany, Dec, M. Kusaj, Osienienko, T. Kusaj, Kukla