Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Muszkieterowie z sercem

Sobota, 25 stycznia 2014, 7:34
Autor: red.
Świebodzice: Muszkieterowie z sercem
Fot. UM Świebodzice
7 tysięcy złotych – to prezent od Fundacji Muszkieterów dla Świetlicy Środowiskowej Tęczowa Gromada w Świebodzicach. Symboliczne czeki przekazały dzieciom szefowe dwóch sklepów działających w mieście pod znakiem "Muszkieterów": – Intermarche i Bricomarche.

Przemiła uroczystość wręczenia prezentu odbyła się w czwartek, 23 stycznia. Dodatkową niespodzianką dla dzieci był występ Teatru Wariate z Poznania, który przedstawił spektakl "Zimowa układanka". Ale zanim aktorzy rozpoczęli swój występ, panie prezes sklepów: Intermarche Joanna Kozak i Bricomarche Monika Napiórkowska przekazały kierownikowi świetlicy, Krystianowi Wołoszynowi symboliczne czeki - każdy na sumę 3,5 tys. zł.

- Mamy nadzieję, że to dla Was miły prezent, życzymy udanej zabawy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc tak fantastycznej świetlicy - mówiły obie panie, a dzieci nagrodziły je gorącymi brawami.

7 tys. zł to ogromny zastrzyk finansowy dla świetlicy. Za prezent dziękował Krystian Wołoszyn.
- Dzięki takiej sumie doposażymy salę komputerową, dla dzieci biorących udział w turniejach sportowych planujemy zakup dresów a także nagłośnienia dla naszych małych, utalentowanych artystów z grupy teatralnej. Bardzo dziękujemy za tak wspaniały prezent.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group