Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Muzyczna objazdówka

Niedziela, 29 grudnia 2019, 9:25
Aktualizacja: 10:26
Autor: red
Świdnica: Muzyczna objazdówka
Fot. organizatorzy
Świdnicki Ośrodek Kultury i Ratel Records zapraszają na drugi przystanek polsko–włoskiej objazdówki. Koncert w sali barowej Klubu Bolko.

HEAVY RUNNER / PL / hardcore
To taki bardzo małomiasteczkowy zespół (ludzie ze Świdnicy, Wschowy, Chełma i Namysłowa – ale combo!), który powstał na gruzach kilku minimalnie poważniejszych projektów. Nie da się ukryć, że członkowie HR okres buntu mają już za sobą wiec zamiast kontestacji rzeczywistości, ich twórczość to po prostu akompaniament do zwykłego dorosłego życia. Grają sprawdzone rzeczy z pogranicza hardcora, rapu i metalu i w zasadzie każda nuta, która dobrze im się kojarzy (np. z wiekiem młodzieńczym) znajdzie w ich muzyce dla siebie miejsce. Biegacze wydali niedawno debiutancki album o wymownym tytule – Life Music. Muzyczna manifestacja życia, życia czterech panów wkraczających w kryzys wieku średniego, coś jak Karolak w tym filmie o punkach…
www.heavyrunner.bandcamp.com/
www.facebook.com/HeavyRunnerPLHC/

TRENDSETTER / PADOVA IT / hardcore
Trendsetter to zespół z północnych Włoch. Włosi poza wielkimi tenorami niekoniecznie mogą pochwalić się jakimiś mega muzykami, ale jak każdy wie, potrafią się świetnie ubrać! Taki jest właśnie 3ND7R – nie do końca okrzesany muzycznie i obyty z instrumentami, ale świetnie prezentujący się na scenie, niczym modele na wybiegu. Jeśli jesteś fanem marki Gucci czy Supreme, to coś dla ciebie, a jeśli jeszcze potrafisz pogadać w języku innym niż polski, to wpadaj, bo nawet sobie podyskutujecie o modzie.
www.trendsetter37.bandcamp.com/

SILVER / PADOVA IT / hardcore
Silver to również zespół z Padwy i grają trochę w stylu zespołów hardcore sceny Cleveland – niby muzyka, ale jednak jakby w tle ktoś gruz z naczepy zrzucał. Niemniej jest to chyba najmocniejszy punkt programu z potencjałem przyciągnięcia na ten koncert jakiś metali, a to metalem podobno Świdnica stoi…
www.silversun.bandcamp.com/

ANTI HUMANS / WAŁBRZYCH / hc punk
Gdyby punk miał być miastem to byłby Walbrzychem, tym z lat 90 najlepiej, bo dzisiejszy Wałbrzych to już miasto aspirujące do miana normalnego można powiedzieć. Ale Wałbrzych to zawsze Wałbrzych i na samym tym miejscu zespół Anti Humans może budować jakąś swoją tożsamość. Bo serio, w państwie dobrobytu 2020 coraz ciężej nabrać kogoś na punkrocka, ale jak się jest z górniczej stolicy Dolnego Śląska, to ten ich bunt i kontestacja świata wydają się być wciąż autentyczne i nadal aktualne.
www.antihumans.bandcamp.com/
www.facebook.com/antihumans2017

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group