Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 553
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Muzyczna Świdnica

Niedziela, 3 stycznia 2021, 7:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: red
Świdnica: Muzyczna Świdnica
Fot. Marcin Trzpiot
Natalia Widuto śpiewa Roguckiego z Comy dla Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Pojawił się pierwszy singiel promujący nagrania zrealizowane w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych. Utwór "Lajki", w oryginale wykonywany przez zespół Coma a w wersji świdnickiej śpiewany przez Natalię Widuto, zapowiada nadchodzące albumy.

Przed nami styczniowe premiery 2 albumów "live" wypełnionych utworami popularnych polskich artystów, wykonanych przez świdnickie wokalistki i wokalistów. Opublikowane w środę wideo to zapowiedź aż 18 kolejnych tego typu nagrań, które stopniowo będą publikowane do 22 stycznia, kiedy to całość będzie już dostępna.

Nagrania są zapowiedzią kolejnej edycji konkursu na najlepsze, pisane przez świdniczan recenzje polskich płyt. Nabór tekstów trwa do 29 stycznia a w puli nagród czeka 1000 zł. W poprzednich latach organizatorzy ze Świdnickiego Ośrodka Kultury wybrali w ten sposób prawie 50 albumów i to z nich pochodzi repertuar, który w grudniu nagrano na żywo w sali teatralnej ŚOK. Wśród nadchodzących coverów znajdują się utwory autorstwa Darii Zawiałow, Kwiatu Jabłoni, Mroza, Sariusa czy Sarsy.

Szczegółowe informacje na stronie projektu: https://sok.com.pl/recenzje/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group