Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 641
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Muzyczny akcent

Wtorek, 10 października 2023, 11:59
Aktualizacja: 12:00
Autor: red
Gmina Świdnica: Muzyczny akcent
Fot. Gmina Świdnica
Nam emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym koncercie „Radość najpiękniejszych lat” i już myślimy o kolejnej Senioriadzie w 2024 roku. W ten wyjątkowy wieczór bawili się z nami seniorzy z gminy Świdnica.

Oficjalnie spotkanie rozpoczął przebój Krzysztofa Krawczyka „Parostatkiem w piękny rejs”, po którym Rozśpiewane Dzieciaki z gminy Świdnicy zaprezentowały szereg znanych i śpiewanych polskich piosenek z lat 70-tych z repertuaru takich wokalistów jak Anna Jantar czy Irena Jarocka.

Podczas koncertu nie zabrakło wzruszeń, śpiewów i dobrego humoru, który towarzyszył uczestnikom na każdym kroku. Na twarzach seniorów gościła ogromna radość. Ich zadowolenie to dla nas największa satysfakcja. Wyjątkową atmosferę tego wieczoru przygotowali m.in. uczestnicy tegorocznych warsztatów muzycznych, które jak co roku odbyły się pod patronatem wójt gminy Świdnica Teresy Mazurek.

Grupa 28 uczestników po raz dwunasty spotkała się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie by pod kierunkiem instruktorów: Anny Lutz i Dariusza Jarosa oraz przy współpracy Lidii Obidzińskiej i Joanny Jaros pracować nad materiałem na kolejną płytę pt. „Radość najpiękniejszych lat”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group