Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 236
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyczny happening na Świdnickim Rynku!

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 5 czerwca 2012, 15:32
Aktualizacja: 15:34
Autor: red
Fot. użyczone
Serdecznie zapraszamy wszystkich na mini–muzyczny happening, który będzie miał miejsce na Rynku w Świdnicy, 06.06.2012 od godziny 14:30!

Podczas happeningu odbędzie się mały koncert orkiestry dętej, uczestników międzynarodowego projektu w Krzyżowej "Europa - pierwszy gwizdek. Piłka nożna & muzyka". W ramach happeningu dzieci i młodzież z Polski, Niemiec i Ukrainy zapraszać będzie wszystkich przybyłych na swój wielki koncert w Sali Teatralnej w Świdnicy, 8 czerwca o godzinie 15:30.

Happening oraz koncert jest doskonałą okazją do obejrzenia wyników tygodniowej muzyczno-sportowej wymiany młodzieżowej, realizowanej w terminie 3-10.06.2012 w Krzyżowej. Bierze w niej udział 70cio osobowa grupa młodych ludzi z Polski, Niemiec i Ukrainy, których łączą 2 pasje: piłka nożna i muzyka dęta. Podczas warsztatów, poświęconych muzyce i sportowi, uczestnicy doskonalą swoje umiejętności, by móc je wspólnie zaprezentować przed szeroką publicznością jako międzynarodowa orkiestra dęta i zarazem drużyna piłkarska.

Finał projektu, na którym młodzież rozegra turniej piłki nożnej, będzie miał miejsce w sobotę 9 czerwca od godz. 14:00 podczas rodzinnego EUROPikniku w Krzyżowej, na który także serdecznie wszystkich zapraszamy. Na pikniku wystąpią również dzieci z przedszkola „Bajkowa Dolinka” z Pszenna, grupy taneczne Studia Artystycznego „Katharsis”, Świdnicki Klub Karate Kyokushin oraz cheerleaderki z Bielawy.

Zapraszamy do Świdnicy i Krzyżowej!

Organizator projektu: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego.
Współorganizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy.
Opiekun projektu: Adelajda Lebioda.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group