Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Muzyczny prezent dla stowarzyszeń

Piątek, 17 grudnia 2010, 10:19
Aktualizacja: 11:24
Autor: KO
Świdnica: Muzyczny prezent dla stowarzyszeń
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Spotkanie przy kawie i ciastku oraz koncert grupy Sonny Blues, która zagrała kilka standardów jazzowych i bluesowych oraz kilka kolęd w bardzo żywych aranżacjach – tak władze powiatu, miasta i gminy uhonorowały przed świętami przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Były też dobre nowiny. No, umiarkowanie dobre nowiny o 2011 r. - W tym roku mamy minimalnie więcej środków dla organizacji pozarządowych niż w 2010 roku – obwieścił Zygmunt Worsa.

Włodarze gminy Świdnica i miasta Świdnica dziękowali za pomoc stowarzyszeń w opiece nad mieszkańcami. Za ich bezinteresowną pracę.

- Za tę działalność serdecznie dziękujemy i prosimy o jeszcze – powiedziała wójt Teresa Mazurek. - Należycie państwo do elit w naszym mieście, naszym powiecie – zwrócił się do przedstawicieli organizacji prezydent Wojciech Murdzek.

Po przemówieniach na scenę wyszła grupa Sonny Blues, która powstała w 1987 r. przy Świdnickim Ośrodku Kultury. Zespół grał m.in na Rawie Blues, a także w aresztach i domach dziecka. Przez cztery lata był gospodarzem imprezy Bluesmania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group