Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyczny prezent dla stowarzyszeń

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 17 grudnia 2010, 10:19
Aktualizacja: 11:24
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Spotkanie przy kawie i ciastku oraz koncert grupy Sonny Blues, która zagrała kilka standardów jazzowych i bluesowych oraz kilka kolęd w bardzo żywych aranżacjach – tak władze powiatu, miasta i gminy uhonorowały przed świętami przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Były też dobre nowiny. No, umiarkowanie dobre nowiny o 2011 r. - W tym roku mamy minimalnie więcej środków dla organizacji pozarządowych niż w 2010 roku – obwieścił Zygmunt Worsa.

Włodarze gminy Świdnica i miasta Świdnica dziękowali za pomoc stowarzyszeń w opiece nad mieszkańcami. Za ich bezinteresowną pracę.

- Za tę działalność serdecznie dziękujemy i prosimy o jeszcze – powiedziała wójt Teresa Mazurek. - Należycie państwo do elit w naszym mieście, naszym powiecie – zwrócił się do przedstawicieli organizacji prezydent Wojciech Murdzek.

Po przemówieniach na scenę wyszła grupa Sonny Blues, która powstała w 1987 r. przy Świdnickim Ośrodku Kultury. Zespół grał m.in na Rawie Blues, a także w aresztach i domach dziecka. Przez cztery lata był gospodarzem imprezy Bluesmania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sokowiec 17-12-2010 17:31
a w SOK od 2 lat podwyzek prezydent nie zapewnił a chwali, troszeczke za mało.Liczymy na więcej panie Prezydencie
~ 17-12-2010 20:15
cos bardzo malo przedstawicieli organizacji ? nie widze pani Dudziak
~wszystko jest OK sheeple 17-12-2010 21:39
Tak poklep po plecach jeszcze. Postawcie jeszcze 5 Stokrotek 3 Tesco i 200 Pizzerii. Życie nie polega tylko na kupowaniu. Zorganizujcie miejsce które wygra z bezmyślnym siedzeniem przed internetem. Heh i tu odpowiem za was: nie zrobicie tego!!!Czemu? Bo ludzie będą zbyt weseli, wyluzowani, bardziej przyjacielscy dla siebie, chętnie będą się tam spotykać i wymieniać się poglądami używając !mowy! :) tekst można skasować słów wypowiedzianych nie cofniesz politykierku:) Praca organizacji wcale nie jest bezinteresowna! To nie "Matka Teresa"! Ci ludzie robią to bo mają oczy i widzą co się dzieje. Słowo dziękuje też jest zapłatą a nie słychać oficjalnie żeby ktoś podziękował za promowanie naszego miasta przez artystów. Zamydlić oczka kwiatuszkami i dalej niech robią za darmo. Co Sonny Blues ? Że zagrali? A kto inny jeszcze by zagrał? proszę was...no...ale nie napiszecie przecież że akurat byli pod ręką to można nimi pozamiatać... Tak się wszyscy zaangażowaliście(za trudne słowo?) w kupowanie , sprzedawanie i lanie wody, że to nam jest potrzebne i wszyscy tego chcemy. Zapominacie, że my nie znaczy wszyscy. Aha !!! I zainstalujcie więcej kamer w mieście. Jak tak siedzimy cały dzień w domu, przeglądamy bezmyślnie internet, gramy w krwawe gry itp. to jak wyjdziemy na miasto to na pewno coś jest nie tak. Wszystko jest OK!!! Idźcie do domu, nie zadawajcie pytań, pracujcie, kupujcie i wspierajcie ekonomię, nie uśmiechajcie się, nie jesteście sheeple sheeple sheeple sheeple

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group