Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Muzyczny tygiel czyli rock, metal, folk i funk w Klubie Bolko

Czwartek, 9 stycznia 2014, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Autor: red.
Świdnica: Muzyczny tygiel czyli rock, metal, folk i funk w Klubie Bolko
Fot. użyczone
Już w ten piątek (10 stycznia) w „małej sali” Klubu Bolko zagrają zespoły związane ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury. Rozpoczną The Floorators (rock’n’roll), po nich wystąpi Lunapark (funk–jazz), Tantua (etno–folk) i na zakończenie Orchard (metal). Dochód ze sprzedaży biletów zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Piątkowy wieczór w Klubie Bolko wystartuje o godzinie 18:30 wernisażem “Zwierciadła muzyczne II”, na którym zaprezentowane zostaną inspirowane muzyką prace Joanny Girej i Moniki Wiszniowskiej. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny natomiast bilety na koncert będą kosztować 5 zł.
Poniżej prezentujemy przybliżone godziny rozpoczęcia poszczególnych występów (godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie):

19:00 The Floorators
19:40 Lunapark
20:30 Tantua
21:30 Orchard

Wszystkie wymienione wyżej zespoły od wielu lat współpracują i mają swoje próby w pomieszczeniach Świdnickiego Ośrodka Kultury. Okazją do wspólnego występu jest zakończenie modernizacji tzw. „małej sali” w Klubie Bolko. W ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego firma Ragtime zamontowała m.in. pułapki basowe
oraz dostarczyła i zainstalowała nowe oświetlenie, nagłośnienie, mikser cyfrowy, podesty sceniczne.

Więcej informacji o koncercie oraz wernisażu można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: http://www.sok.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group