Poniedziałek, 15 czerwca
23°C Jelenia Góra

"Muzyka Mi Leży"

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Pielesze wystąpili pod Wieżą Ratuszową w Świdnicy.

Za nami pierwszy koncert w ramach cyklu "Muzyka Mi Leży" organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury. W sobotę na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w Świdnicy wystąpił duet Pielesze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Marcina Trzpiota.

Kolejne wydarzenie już 5 czerwca. Na plenerowej scenie pojawi się trio DSW. Szczegóły i bilety na stronie ŚOK: http://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-dsw/

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka